facebook
youtube

Mobilny Kardiobus dla mieszkańców

27 wrz 2022

Drodzy Mieszkańcy Gminy Słupsk informujemy, że w ramach akcji profilaktycznych finansowanych przez Powiat Słupski mających na celu przebadanie przeszło 400 mieszkańców powiatu pod kątem chorób serca i płuc, po przebytym COVID w dniu 6 października 2022 r. (czwartek) na parkingu  przy Urzędzie Gminy Słupsk, ul. Sportowa 34, w godzinach od 9:00-15:00 stanie mobilny KARDIOBUS

czytaj więcej

Gminna Olimpiada Dzieci i Młodzieży

23 wrz 2022

W dniu dzisiejszym miejsce miała oficjalna Inauguracja Gminnej Olimpiady Dzieci i Młodzieży w roku szkolnym 2022/2023 podczas przełajowych biegów sztafetowych-pierwszych rozgrywek w ramach olimpiady.

czytaj więcej

Gmina bez azbestu

22 wrz 2022

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku ogłasza nabór pn. "USUWANIE WYROBÓW ZAWIERAJĄCYCH AZBEST Z TERENU WOJEWÓDZTWA POMORSKIEGO". W związku z powyższym prosimy o składanie wniosków o usunięcie azbestu do dnia 10 października br. w Urzędzie Gminy przy ul. Sportowej 34 w Słupsku.

czytaj więcej

Lotnicze uroczystości w Redzikowie

19 wrz 2022

17 września w Redzikowie uroczyście uczczono 70 - lecia istnienia 28 Słupskiego Pułku Lotnictwa Myśliwskiego oraz odsłonięto kolejny pomnik – samolot Iskra TS – 11, który wzbogacił istniejącą już w Redzikowie kolekcję.

czytaj więcej

Ogłoszenie/Obwieszczenie

13 wrz 2022

Wójt Gminy Słupsk informuje o przystąpieniu do sporządzenia zmiany miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego w obszarze miejscowości Bydlino, gmina Słupsk.

czytaj więcej

Za nami Powiatowo - Gminne Święto Plonów

12 wrz 2022

Powiatowo – Gminne Święto Plonów, Swołowo 2022 za nami. Pragnę bardzo gorąco podziękować wszystkim osobom i instytucjom, które przyczyniły się do zorganizowania tego wspaniałego wydarzenia. Wszystkim i każdemu z osobna – serdecznie dziękuję.

czytaj więcej

Mieszkaniowe inwestycje w Kusowie

08 wrz 2022

Pierwsza z dwóch umów o dofinansowanie inwestycji budowy mieszkań komunalnych pomiędzy Bankiem Gospodarstwa Krajowego a Gminą Słupsk, na budowę mieszkań komunalnych w Kusowie podpisana została 8 września br. w Urzędzie Gminy Słupsk.

czytaj więcej