facebook
youtube

Ogłoszenie/Obwieszczenie

07 wrz 2022

Wójt Gminy Słupsk zawiadamia o wyłożeniu do publicznego wglądu:projektu  zmiany miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego w  miejscowości Bydlino, gmina Słupsk z uzasadnieniem oraz z prognozą oddziaływania na środowisko oraz

czytaj więcej

Informacja

07 wrz 2022

Przypominamy, że do dnia 30 września 2022 roku należy wnieść opłatę III raty za korzystanie z zezwoleń na sprzedaż napojów alkoholowych. Wpłaty należy dokonać na rachunek gminy lub w kasie Urzędu Gminy.

czytaj więcej

Powiatowo - Gminne Święto Plonów. Zaproszenie

01 wrz 2022

Zapraszamy wszystkich mieszkańców Gminy Słupsk oraz Powiatu Słupskiego na Powiatowo-Gminne Święto Plonów, które odbędzie 10 września 2022 r. Rozpoczęcie o godz. 14:00 uroczystą msza świętą. Gwiazdą muzyczną tegorocznego święta będzie SŁAWOMIR!

czytaj więcej

Radni Gminy Słupsk podjęli uchwałę Apel

30 sie 2022

Podczas dzisiejszej nadzwyczajnej Sesji Rady Gminy Słupsk, Radni Gminy Słupsk podjęli uchwałę: Apel o podjęcie prac legislacyjnych związanych ze zmianą przepisów ustawy o samorządzie gminnym w zakresie dopuszczalności zmiany granic jednostek samorządu terytorialnego.

czytaj więcej

Wakacyjny spływ kajakowy

29 sie 2022

Sezon wakacyjny zakończyliśmy wczoraj VIII już Gminnym Spływem Kajakowym pn. ,,Kajakowe Pożegnanie Wakacji" na odcinku Łosino-Włynkówko. Na miejscu stawiło się przeszło 60 osób w tym wiele rodzin z dziećmi gdyż odcinek jak i sama trasa zaliczana jest do łatwych i przyjemnych 

czytaj więcej

Wezwanie do sprostowania nieprawdziwej informacji

25 sie 2022

W związku z ostatnimi wypowiedziami władz Miasta Słupska dotyczącymi możliwości, legalności i zasadności sprzedaży działek inwestycyjnych w Płaszewku przez Gminę Słupsk, które to tereny stanowią własność gminnego samorządu, poniżej publikujemy: Publiczne wezwanie do sprostowania nieprawdziwej informacji oraz do opublikowania przeprosin. Pismo zostało skierowane do Wiceprezydent Słupska – pani Marty Makuch oraz przekazane do wiadomości lokalnych mediów.

czytaj więcej