facebook
youtube

Spotkanie w Bydlinie

09 maj 2017

Gmina Słupsk zaprasza mieszkańców Bydlina na spotkanie z przedstawicielami Firmy Polska Spółka Gazownictwa, w sprawie możliwości przyłączenia gospodarstw domowych do sieci gazowej. Spotkanie odbędzie się 10 maja (środa) o godz. 18.00. w świetlicy wiejskiej w Bydlinie. Zapraszamy.

czytaj więcej

Dzień Bibliotekarza w Głobinie

09 maj 2017

8 maja obchodzony jest  „Dzień Bibliotekarza i Bibliotek”. Pamiętając o tym święcie dzieci z Punktu Przedszkolnego odwiedziły Panią Bibliotekarkę, wręczyły drobny upominek i złożyły następujące życzenia:

czytaj więcej

Polski maj w Jezierzycach

08 maj 2017

Tradycyjnie już w Zespole Szkół w Jezierzycach uroczyście obchodzono polskie majowe święta. Uroczysty apel 28 kwietnia. Uczniowie całej szkoły uczestniczyli w swoistej lekcji historii, którą przygotowali nauczyciele...

czytaj więcej

Tablice fotoradarowe w gminie

05 maj 2017

Dwie nowe tablice foto radarowe do pomiaru prędkości, zamontowane zostały w miejscowościach Siemianice oraz Głobino. Obie zostały zlokalizowane w miejscach szczególnie narażonych tj. w pobliżu szkół, przy których do niedawna stały dwa aktywne fotoradary.

czytaj więcej

Warsztaty terapii zajęciowej

05 maj 2017

Od 11 kwietnia br. w świetlicy wiejskiej przy ulicy Głównej 12/2 w Jezierzycach prowadzone są warsztaty terapii zajęciowej. Zajęcia skierowane są dla osób niepełnosprawnych bez względu na wiek, zamieszkałych na terenie Gminy Słupsk.

czytaj więcej